Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Xinting Machinery Co., Ltd.
Dom

Xinting Machinery Co., Ltd.

Chiny Xinting Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xinting Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Xinting Machinery jest renomowaną firmą w Chinach.

—— DK GUPTA

U szanuj swoją pracę, a ty przekazuj informacje, aby zwiększyć wiedzę, Bez względu na to, czy sprzedasz, czy nie, U jesteś wielką i odnoszącą sukcesy osobą i pracownikami 2018-12-22

—— salim abou hossen

Im Online Czat teraz

Xinting Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Xinting Machinery Co., Ltd. Xinting Machinery Co., Ltd. Xinting Machinery Co., Ltd. Xinting Machinery Co., Ltd. Xinting Machinery Co., Ltd. Xinting Machinery Co., Ltd. Xinting Machinery Co., Ltd.
przegląd fabryczny warsztat odwiedzanie klientów wystawy pokój spotkań Biuro
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : XIN TING
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 50000-1000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Zhangjiagang Xinting Machinery to profesjonalna firma specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn do tworzyw sztucznych w Chinach, położona w Zhangjiagang, pięknym i gospodarczo rozwiniętym mieście delty rzeki Jangcy, w sąsiedztwie takich miast jak Szanghaj, Nanjing, Suzhou, Wuxi i Hangzhou, wzdłuż rzeki Jangcy i drogi ekspresowej Xitong dogodne i gładkie szlaki wodne docierają do Azji Południowo-Wschodniej i Europy. Amerykańskie porty.
Firma zajmuje się głównie produkcją i produkcją różnego rodzaju maszyn do tworzyw sztucznych.
Aktywne wprowadzanie zaawansowanych technologii krajowych i zagranicznych oraz ciągły rozwój nowych produktów.
Głównymi produktami są: sprzęt do czyszczenia recyklingu tworzyw sztucznych, taki jak linia do mycia butelek PET, HDPE PP, LDPE FILM TORBY TKANINY KRUSZENIE MYCIE LINIA SUSZENIA, GRANULATOR PLASTIKOWY, MASZYNA PELLETYZUJĄCA KOMPAKTOR, MASZYNA DO GRANULACJI PLASTIKOWEJ, POJEDYNCZY ETAP PODWÓJNY PELLETYZACJA LINIA MASZYNY. rozdrabniacz plastikowy (POJEDYNCZY WAŁEK WAŁU, PODWÓJNY WAŁEK, 4-WAŁOWY WAŁEK, ŁYŻKA DO RUR Z TWORZYWA SZTUCZNEGO, giętarka do rur stalowych, linia do produkcji rur PPR, wytłaczarka dwuślimakowa o rzędach stożkowych, wytłaczarka jednoślimakowa, mieszarka szybkobieżna, wysoka Frezarka do prędkości, Maszyny do cięcia, suszarki, podajniki, maszyny do mieszania kolorów, granulatory bramowe, kruszarki do rur o dużej średnicy i inne linie do wytłaczania i różne urządzenia pomocnicze.


W środku gospodarki rynkowej firma Xinting zyskała dobrą reputację, korzystała z doskonałych produktów i zapewniała doskonałe usługi w szczerym nastawieniu i pełnej pasji. Zawsze był zadowolony z twoich wymagań i życzeń, zapewniając kompleksową obsługę na miejscu. . Ludzie Xinting zapewnią klientom wysokiej jakości kompletne zestawy sprzętu i kompleksowe wsparcie techniczne oparte na koncepcji rozwoju „Wielkiego Przemysłu od 100 lat”.
Zhangjiagang Xinting Machinery serdecznie wita użytkowników w kraju i za granicą, aby przybyli do firmy w celu negocjacji!

Szczegóły kontaktu
Xinting Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Sweety Tang

Tel: 008615051584661

Faks: 86-0512-58661478

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)