Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyLinia do produkcji rur falistych

HDPE / PP Linia do produkcji rur falistych z podwójną ścianką Wewnętrzna ściana Gładka wysoka izolacja

Chiny Xinting Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xinting Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Xinting Machinery jest renomowaną firmą w Chinach.

—— DK GUPTA

U szanuj swoją pracę, a ty przekazuj informacje, aby zwiększyć wiedzę, Bez względu na to, czy sprzedasz, czy nie, U jesteś wielką i odnoszącą sukcesy osobą i pracownikami 2018-12-22

—— salim abou hossen

Im Online Czat teraz

HDPE / PP Linia do produkcji rur falistych z podwójną ścianką Wewnętrzna ściana Gładka wysoka izolacja

HDPE/PP Two Wall Corrugated Pipe Production Line Inner Wall Smooth High Insulation
HDPE/PP Two Wall Corrugated Pipe Production Line Inner Wall Smooth High Insulation

Duży Obraz :  HDPE / PP Linia do produkcji rur falistych z podwójną ścianką Wewnętrzna ściana Gładka wysoka izolacja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: xinting
Orzecznictwo: CE ISO9001
Numer modelu: XT

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: NEGOTIATE
Szczegóły pakowania: pakiet filmowy
Czas dostawy: 60 dni
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Maszyna do robienia rur falistych okrągłych Słowa kluczowe: Linia do wytłaczania rur z podwójną ścianką z HDPE / PP
rozmiar: (ID) Φ200mm-Φ500mm silnik: siemens
Gwarancja: 1 rok
High Light:

corrugated pipe extrusion line

,

plastic pipe manufacturing machine

Linia do wytłaczania rur z podwójnej ściany SBG500 HDPE / PP

PP Twin Layers Wytłaczarka do rur falistych

Opis wytłaczarki do rur z podwójną ścianką SBG500 HDPE / PP:
Zakres średnic: (ID) Φ200mm-Φ500mm
Rura falista z podwójną ścianką
Oprócz ogólnej rury z tworzywa sztucznego ma dobrą odporność na korozję, wysoką izolację, gładką ścianę wewnętrzną, mały opór przepływu i inne cechy, rury faliste z podwójnymi ściankami są konstrukcyjnie zoptymalizowane pod kątem maksymalizacji właściwości użytkowych. Ukształtowana ściana zewnętrzna zapewnia bardzo dobrą sztywność obwodową, optymalną elastyczność - równowagę sztywności, stabilność w glebie w podziemnych systemach kanalizacyjnych dzięki profilom zewnętrznym, pozwala na lekkie zakrzywienie itp. Jednocześnie ciężar właściwy rury jest znacznie większy zmniejszony w porównaniu do systemów klasycznych, oferując dodatkowe korzyści w zakresie obsługi, przechowywania i instalacji.
wytłaczarka do rur falistych, wytłaczarka do rur pp, wytłaczarka do rur dwuwarstwowych, linia do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych, maszyna do produkcji rur falistych, linia do produkcji rur falistych

Linia rur falistych z podwójnymi ściankami
Linia produkcyjna z corruated pipe została opracowana przez naszą firmę dzięki dziewięćdziesięciokrotnie zaawansowanej technologii zachodniej Europy. Maszyna jest wyposażona w podwójnie rurowy, jednokierunkowy rozpylacz ze stali nierdzewnej do formowania linii produkcyjnej. Zapobiega stanom odpadów, gdy jedna rura jest regulowana, a druga jest uszkodzona. Automatyczna, jednokierunkowa podwójna winda i nóż są połączone z technologią frontowego kształtowania, aby zwiększyć elastyczność pracy. Pozwól cieszyć się korzyściami ekonomicznymi wynikającymi z osobnego sterowania wytłaczaniem z dwiema tubami. Może w pełni wykorzystać wytłaczaną wydajność wytłaczarki. Nawet jeśli produkuje rury o małej średnicy, może również uzyskać dużą wydajność.


Wytłaczarka z pojedynczym ślimakiem: Wytłaczarka jednoślimakowa o dużej prędkości i wydajności jest specjalnie zaprojektowana do wytłaczania materiału HDPE, LDPE i PP, rowkowana lufa, wyposażona w wentylator o niższym poziomie hałasu, dużą prędkość i twardy reduktor. Wewnętrzna i zewnętrzna warstwa falistej rury są niezależnie doprowadzane przez dwa plastikowe wytłaczarki. Może sprawić, że warstwy wewnętrzne i zewnętrzne wytworzą inny materiał i zagwarantują wysoką wydajność wyciskania.


Głowica matrycowa: dysza do wytłaczania ma dwie struktury kanałowe, azotowanie i polerowanie, specjalnie zaprojektowane formy do ust, odpowiednie dla różnych materiałów i różnych produkowanych rur o sztywności pierścienia. Specjalna konstrukcja formy zapewnia równomierną grubość ścianki wewnętrznej i zewnętrznej oraz stabilność formy.


Corrugator: Corrugator to przyjęta struktura pozioma z transmisją łańcuchową, wyposażona w system chłodzenia na otwartej wodzie i system formowania próżniowego. To znacznie zwiększa szybkość produkcji. Funkcja "belling on line" zmniejsza koszty inwestycji i zwiększa wydajność produkcji. Ruchomy blok formy przyjmuje synchroniczny górny i dolny mechaniczny układ napędowy i zaawansowany system samosmarowania. Zapewnia on dokładność ruchu i stabilność jakości rur.


Bloki formy: Są to formy faliste formowane przez specjalny materiał ze stopu aluminium poprzez precyzyjne odlewanie. Mają wysoką precyzję i wytrzymałość oraz doskonałe rozpraszanie ciepła.


Maszyna do cięcia: ostrze ze stali stopowej o wysokiej wytrzymałości, cięcie obrotowe, gładkie nacięcie rury, cięcie bezpyłowe. Urządzenie śledzące dokonuje precyzyjnej lokalizacji cięcia. Niemcy SIEMENS profesjonalny programowany sterownik PLC sprawia, że ​​obsługa jest łatwa i delikatna.
System sterowania: Zastosowano profesjonalny system sterowania PLC SIEMENS, 15-calowy kolorowy ekran dotykowy z interfejsem człowiek-maszyna, wysoką automatyzację, niezawodne działanie, łatwą obsługę, funkcję komunikacji zdalnej, która może realizować zdalne diagnozowanie usterek i wykluczać możliwość.

Główny parametr techniczny:

Nazwa Model

Wymiar

(Dł. × Szer. × Wys.) Mm

Całkowita moc

(kw)

Waga

(kg)

Wytłaczarka

SJ90 × 30

SJ75 × 30

3780 × 600 × 3000

3400 × 560 × 3000

110 (maks.)

55 (maks.)

6000

4500

Bloki formy

(ID)

PE200 2000 × Φ326

50 (max)

2100
PE300 2300 × Φ440 2200
PE400 2400
PE500 2600
Corrugator SBCJ500 4600 × 2120 × 2180 50 (max) 10000
Zbiornik wodny LQB500 5100 × 1000 × 1500 4 1000
Nóż QG6030 4252 × 2100 × 2400 7.5 3600
Rozładunek wspornika JGJ500 5220 × 2100 × 830

230

Szczegóły kontaktu
Xinting Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8615051584661

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)